Bowmore 15YO Golden & Elegant 43% 1,0L (kartón)

61,30 

Katalógové číslo: 5010496004548 Kategórie: ,

Popis

Bowmore 15 YO whisky dozrieva v bourbonových sudoch. Má vôňu čerstvej vanilky a slaného karamelu s náznakom citrónovej a pomarančovej kôry. V závere je cítiť rašelinový dym.

Balené v darčekovej krabičke.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bowmore 15YO Golden & Elegant 43% 1,0L (kartón)

Cena za Bowmore 15YO Golden & Elegant 43% 1,0L (kartón) je 61.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bowmore 15YO Golden & Elegant 43% 1,0L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bowmore 15YO Golden & Elegant 43% 1,0L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010496004548.

Produkt Bowmore 15YO Golden & Elegant 43% 1,0L (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Amahagan Edition No. 3 Mizunara Wood Finish, GIFT, Ballantine’s Finest 40% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom), West Cork Bog Oak Charred, Jura Journey Single Malt Whisky, GIFT

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Kavalan Solist Vinho Barique 56.3% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Jack Daniel’s Single Barrel Select 47% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom), Balvenie 12YO Triple Cask 40% 1,0L (tuba), Kilchoman Machir Bay 46% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)