Tokinoka Black, GIFT

49,70 

Katalógové číslo: 3432370002068 Kategória:
Výrobca: WHITE OAK

Popis

Tokinoka Black, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Tokinoka Black, GIFT

Cena za Tokinoka Black, GIFT je 49.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Tokinoka Black, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Tokinoka Black, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3432370002068.

Produkt Tokinoka Black, GIFT nájdete v kategórii

Japonská whisky - Japonskí výrobcovia whisky sa zameriavajú na vysokú kvalitu a čistotu nápoja, preto používajú iba najlepšie obilné zrná a starostlivo sledujú proces výroby, aby sa zabezpečila rovnaká kvalita a chuť každej fliaši. Podobné produkty: Nikka Coffey Malt, GIFT, Suntory World Whisky Ao 43% 0,7L (čistá fľaša), Mars Komagatake Shinshu Aging Edition 2021, GIFT, Nagahama Bourbon Heavily Peated, GIFT