Ardbeg 10YO 46% 0,7l (kartón)

59,95 

Katalógové číslo: 5010494195286 Kategória: , ,

Popis

Je jemná whisky, ktorej farba pripomína jemné sherry. V chuti je cítiť dym, slanosť a jódová suchosť, zároveň však mierna nasladlosť. Dokončenie ťažšie, doznieva jód. Islay je malý ostrov na západe Škótska. Whisky z tohto ostrova sú oceňované ako najzaujímavejšie a najprirodzenejšie a whisky Ardbeg je z nich najkomplexnejšia! Znalci túto whisky hodnotia slovami „whisky, aká má byť“.


S jemnou podstatou zeminy sa snúbi nádych morskej soli, aby zdôraznil neobyčajne príjemný nádych sladkostí. Ardbeg je tradícia a remeslo prislúchajúce pálenici, ktorej skúsenosti sa počítajú na viac ako dve stovky rokov. „Nepochybne najlepšia pálenica na tejto planéte. Pokiaľ si jazyk môže dopriať dokonalosť, nájde ju práve tu.“ sú slová autora Biblie Whisky Jima Murraya.


 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ardbeg 10YO 46% 0,7l (kartón)

Cena za Ardbeg 10YO 46% 0,7l (kartón) je 59.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ardbeg 10YO 46% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ardbeg 10YO 46% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010494195286.

Produkt Ardbeg 10YO 46% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

10 ročná whisky - 10 ročná whisky je nápoj s bohatou históriou a vynikajúcim chuťovým profilom. Tento druh whisky je vyrobený z vysoko kvalitných sladových jačmenných zŕn, ktoré sú starané v dubových sudoch po dobu minimálne 10 rokov. Počas tohto procesu sa whisky postupne stáva hladšou, jemnejšou a získava charakteristickú chuť a vôňu duba,… Podobné produkty: Aberlour 10YO 40% 0,7l (tuba), Talisker 10YO 45,8% 0,7L (kartón), Speyburn 10YO 40% 0,7L (kartón), Glenmorangie 10YO 40% 0.7L (čistá fľaša)

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Glen Moray Elgin Classic Port Cask Finish 40% 0,7L (kartón), Johnnie Walker White Walker Game of Thrones 41,7% 0,7l (holá fľaša), Edradour 1999 21 Y.O. Barolo Cask Finish, GIFT, Talisker Game of Thrones House Greyjoy 45,8% 0,7l (tuba)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Teeling Small Batch, That Boutique-y Whisky Company Advent Calendar 2021, GIFT, Aberfeldy 16YO 40% 0,7L (tuba), Kavalan King Car Conductor 46% 0,7l (kartón)