Ballantine´s 12YO 40% 0,7l (kartón)

26,45 

Katalógové číslo: 5010106110232 Kategória: , , ,

Popis


Edinburský Ballantine´s založil v roku 1827 George Ballantine´s ako obchod s potravinami a alkoholom.
Neskôr vytvoril zmes, ktorej kvalita je stála a nemenná !
Už v roku 1881 sa mu podarilo whisky exportovať.
V roku 1891 podnik prevzali jeho synovia kráľovná Viktória ich ustanovila za dvorných dodávateľov.
Paradoxom je, že vo Veľkej Británii túto whisky nenájdete až tak často, ale v Európe má svoje pevné miesto.
Jim Murray jej udelil titul najlepšia škótska blended whisky bez uvedenia veku !

Aby sme vybrali presný recept na Ballantine’s 12, náš hlavný master blender vyskúšal nespočetné množstvo whsky. Takže niet divu, že je to jeho obľúbená whisky, keď je mimo práce.
Je to whisky pre trpezlivého človeka. Ballantine’s 12 bola vyrobená s vášňou pre whisky, pre tých, ktorí majú vášeň pre whisky.
Od svojho uvedenia na trh v roku 1964 získala táto whisky mnoho medzinárodných ocenení a ustanovila „Zlatý štandard“ pre prémiovú škótsku whisky. Víťaz striebornej medaily ISC za rok 2005 (Gold Seal). V každej fľaši sa snúbi štyridsať rôznych vyzretých whisky zo všetkých kútov Škótskej vysočiny citlivo zladených do nezameniteľnej, komplexnej, bohatej a jemnej chuti. Lahodná, dymová, ľahko nasladlá chuť Ballantine’s najlepšie vynikne čistá. 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ballantine´s 12YO 40% 0,7l (kartón)

Cena za Ballantine´s 12YO 40% 0,7l (kartón) je 26.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ballantine´s 12YO 40% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ballantine´s 12YO 40% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010106110232.

Produkt Ballantine´s 12YO 40% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

12 ročná whisky - 12 ročná whisky je luxusný alkohol, ktorý sa vyznačuje hlbokou zlatou farbou a jemnou chuťou. Tento druh whisky sa vyrába z obilných zŕn a dozrieva v drevených sudoch po dobu 12 rokov. Výsledkom je vôňa vanilky, korenia a ovocia, ktorá sa prelína s bohatým drevitým tónom. 12 ročná whisky je… Podobné produkty: The Dalmore 12YO Sherry Cask Select 43% 0,7L (kartón), Aberfeldy 12YO 40% 0,7l (tuba), Chivas Regal 12YO 40% 0,7l (kartón), Tullamore Dew 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta))

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: GlenAllachie 10 Y.O. Chinquapin Virgin Oak, GIFT, Cosa Nostra 40% 0,7l (tuba), Fettercairn 28 Y.O., GIFT, Monkey Shoulder 40% 0,7L (holá fľaša)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Ardmore Artist Collective 2009 9 Y.O., GIFT, Teacher´s 40% 0,7l (holá fľaša), BenRiach 10YO 43% 0.7L (tuba), Jack Daniel’s Single Barrel Rye 45% 0.7L (kartón)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Kilchoman Machir Bay 46% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Glenkinchie 12YO 43% 0,7l (kartón), Jack Daniel´s Gold No.27 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Glenfiddich 23YO Grand Cru Cuvée Cask Finish 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)