Balvenie 16YO Triple Cask 40% 0,7l (tuba)

97,90 

Katalógové číslo: 5010327545073 Kategórie: ,

Popis

The Balvenie založil v roku 1892 William J.Grant, ktorý založil aj pálenicu Glenfiddich, ktorá sa nachádza „next door“.
Obe pálenice dodnes patria spoločnosti William Grant & Sons Ltd.
Balvenie má dodnes vlastnú sladovňu a je to malá pálenica, čo jej umožnuje viac experimentovať a do svojej výroby často zaraďuje malé série.

Balvenie Triple Cask pozostáva z 12-ročných, 16-ročných a 25-ročných jednosladových whisky. Vzniká spojením zmesi Balvenie, ktorá vyzrela v troch najtradičnejších druhoch suda – bourbone po prvom naplnení, bourbone po doplnení a sherry – vo veľkej drevenej nádobe známej ako snúbenec. Tieto nové „manželstvá“ spoločnosti The Balvenie sú vyrábané podľa presných receptúr, ktoré postupom času zdokonaľuje náš sladový majster David C. Stewart MBE, aby sa zabezpečilo, že každé z nich zachytí osobitý bohatý, hladký a medový štýl liehovaru.

„Nos“ má bohatý a komplexný s nádychom vanilky a sladkosti.
Na „jazyku“ spoznáte jemné ovocie , ktoré sa hrá s karamelom, dubovým tanínom a jemným korením.
Záver je jemný a dlhý.

Balené v darčekovej tube.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Balvenie 16YO Triple Cask 40% 0,7l (tuba)

Cena za Balvenie 16YO Triple Cask 40% 0,7l (tuba) je 97.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Balvenie 16YO Triple Cask 40% 0,7l (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Balvenie 16YO Triple Cask 40% 0,7l (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010327545073.

Produkt Balvenie 16YO Triple Cask 40% 0,7l (tuba) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Glenfiddich Project XX 47% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Glenfiddich 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Jack Daniel´s s kolískou 40% 1,5l (darčekové balenie s kolískou), Bushmills Black Bush Caviste Edition 43% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Kavalan Solist ex-Bourbon Cask 57,1% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Glenkinchie 12YO 43% 0,7l (kartón), Tullamore D.E.W. 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom), Tullamore Dew 40% 0,7l (darčekové balenie porcelánový džbán)