Jack Daniel’s Single Barrel Select 47% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom)

40,30 

Katalógové číslo: 5099873221952 Kategórie: , ,

Popis

Je ďalší špeciálny druh whiskey vyrábaný rovnakým spôsobom ako Jack Daniel’s Tennessee Whiskey. V budove, kde sú uložené sudy so zrejúcou whiskey, je jedna výnimočná vrstva sudov, ktorá dozrieva dlhšie, a whiskey tak získava ešte sýtejšiu jantárovú farbu a zrelšiu a výraznejšiu chuť. Jack Daniel’s Single Barrel sa plní do fliaš ručne vždy len z jedného suda. Každá fľaša je originál, je označená číslom vrstvy, v ktorej whiskey dozrievala, číslom suda, z ktorého sa odobrala a dátumom naplnenia fľaše.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jack Daniel’s Single Barrel Select 47% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom)

Cena za Jack Daniel’s Single Barrel Select 47% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom) je 40.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jack Daniel’s Single Barrel Select 47% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jack Daniel’s Single Barrel Select 47% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5099873221952.

Produkt Jack Daniel’s Single Barrel Select 47% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom) nájdete v kategórii

Jack Daniels darčekové balenie - Jack Daniels darčekové balenie je tou správnou voľbou pre každého milovníka kvalitného whiskey. Toto balenie obsahuje nielen lahodnú a klasickú whiskey Jack Daniels, ale aj sklenené poháre s unikátnym dizajnom. Tento darček je ideálny pre špeciálne príležitosti, ako narodeniny, Vianoce alebo Valentína. Rozveselte svojho blízkeho týmto darčekom a urobte mu… Podobné produkty: Jack Daniel´s Rye 45% 0,7L (holá fľaša), Jack Daniel´s v plechu 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Jack Daniel´s Gitara 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Jack Daniel´s 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Dalwhinnie 15YO 43% 0,7l (kartón), Edradour 2003 17 Y.O. Conquete, GIFT, Akashi Single Malt 46% 0.5L (kartón), Macallan Oscuro 46.5% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Akashi Meisei 40% 0.5L (darčekové balenie 2 keramické poháre), Chivas Regal 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom), Ballantine’s Finest 40% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom), Bushmills 40% 1l (darčekové balenie s 2 pohármi)