Jack Daniel´s Rye 45% 0,7L (holá fľaša)

28,15 

Katalógové číslo: 5099873011720 Kategórie: , ,

Popis

Ražná whisky od Jack-a. 70% raže, 18% kukurica a 12% jačmeň. Pri otvorení Vás zaujme vôňa mandlí, lieskovcov a štipka kukurice. Chuť je vyvážená a ľahká s príchuťou dubového korenia a kukurice. Farba je jantárovo priezračá. Flaša je zdobená krásnou bledo-zelenou etiketou, takže nadchne ako darček alebo ako len malá pozornosť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jack Daniel´s Rye 45% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Jack Daniel´s Rye 45% 0,7L (holá fľaša) je 28.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jack Daniel´s Rye 45% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jack Daniel´s Rye 45% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5099873011720.

Produkt Jack Daniel´s Rye 45% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Jack Daniels darčekové balenie - Jack Daniels darčekové balenie je tou správnou voľbou pre každého milovníka kvalitného whiskey. Toto balenie obsahuje nielen lahodnú a klasickú whiskey Jack Daniels, ale aj sklenené poháre s unikátnym dizajnom. Tento darček je ideálny pre špeciálne príležitosti, ako narodeniny, Vianoce alebo Valentína. Rozveselte svojho blízkeho týmto darčekom a urobte mu… Podobné produkty: Jack Daniel´s s kolískou 40% 1,5l (darčekové balenie s kolískou), Jack Daniel´s v plechu 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Jack Daniel’s Old N°. 7 40% 0,7L (darčekové balenie s budíkom), Jack Daniel’s Single Barrel Select 47% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Darkness 18YO Bowmore Moscatel Cask Finish 54,9% 0,5L (kartón), Fettercairn 28 Y.O., GIFT, Kilbeggan 40% 0,7l (holá fľaša), Kavalan Sherry Oak 46% 0,7l (kartón)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Jack Daniel´s 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Chivas Regal 12YO stojan 40% 4,5l (darčekové balenie s kolískou), Balvenie 12YO Double Wood 40% 0,7l (tuba), Old Pulteney 15YO 46% 0,7L (kartón)