Laphroaig PX Cask 48% 1l (tuba)

77,80 

Katalógové číslo: 5010019637291 Kategórie: ,
Výrobca: Laphroaig

Popis

Laphroaig PX Cask je škótska single malt whisky s krásnou zlatou farbou. Jej charakter sa profiluje počas zrenia v troch odlišných druhoch sudov: Americký dub, Quarter a Pedro Ximénz. Bohatá chuť spája klasické zemité tóny s jemnou arómou sherry a sladkých hrozienok. V závere ucítite koncentrovanú rašelinu a dub s výrazným vplyvom sherry a intenzívnou suchosťou.

Balené v darčekovej tube.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Laphroaig PX Cask 48% 1l (tuba)

Cena za Laphroaig PX Cask 48% 1l (tuba) je 77.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Laphroaig PX Cask 48% 1l (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Laphroaig PX Cask 48% 1l (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010019637291.

Produkt Laphroaig PX Cask 48% 1l (tuba) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Auchentoshan 12YO 40% 0,7l (kartón), Johnnie Walker Blue Label 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Hankey Bannister 40% 0,7L (holá fľaša), Jack Daniel´s 40% 0,7L (darčekové balenie s ploskačkou)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Glenfiddich 12YO 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), The Macallan M – MMXX Release 2020 45% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Glenfarclas The Family Casks 1979 Summer 2022 41.5% 0.7L (darčekkové balenie kazeta), Haig Club Clubman 40% 0.7L (darčekové balenie 1 pohár)