Akashi Meisei 40% 0.5L (darčekové balenie 2 keramické poháre)

40,80 

Katalógové číslo: 3760042529910 Kategórie: ,

Popis

V preklade „Sláva“ je zmesou jednosladovej (,,single-malt“) a obilnej whisky dozrievajúcej v sudoch z amerického dubu rozvíjajúceho drevité, korenisté a vanilkové tóny.

Farba pripomína jantár. Vôňa je veľmi bohatá a hlboká s výraznými dubovými, kávovo-čokoládovými a vanilkovými tónmi. V chuti cítiť, ako sa krásne prelínajú jemné ovocné tóny a sladké korenie s drevitým pozadím. V kratšom závere prevláda veľmi drevitá a výrazná dochuť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Akashi Meisei 40% 0.5L (darčekové balenie 2 keramické poháre)

Cena za Akashi Meisei 40% 0.5L (darčekové balenie 2 keramické poháre) je 40.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Akashi Meisei 40% 0.5L (darčekové balenie 2 keramické poháre) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Akashi Meisei 40% 0.5L (darčekové balenie 2 keramické poháre) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3760042529910.

Produkt Akashi Meisei 40% 0.5L (darčekové balenie 2 keramické poháre) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Glenmorangie 10YO 40% 0,7L (kartón), Togouchi 15YO WHISKY 43,8% 0,7L (kartón), Glenfarclas The Family Casks 1978 Summer 2022 44.6% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Jack Daniel´s Gitara 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Kavalan Solist Vinho Barique 56.3% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Laphroaig Select 40% 0,7l (tuba), Bushmills 10YO 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Bushmills 21YO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)