Speyburn 18YO 46% 0.7L (kartón)

64,80 

Katalógové číslo: 5010509881470 Kategórií:

Popis


V roku 1897 John Hopkins objavil jedinečné miesto v srdci Speyside, ideálne na výrobu mimoriadne jemnej whisky. Stavba liehovaru v strmej, zalesnenej rokline pri Granty Burn bola náročná.
Avšak s bohatou čistou vodou a bohatými prírodnými prvkami tejto bujnej oblasti Škótska to stálo za námahu.
Liehovar, ktorý sa nachádzal v strmom údolí s obmedzeným priestorom, musel byť postavený zvisle na troch úrovniach s vrstvenými sieťovými podlahami na sušenie, ak sa mal zmestiť do úzkeho priestoru. Charles C. Doig, svetoznámy dizajnér a inovátor, navrhol úplne nový tvar liehovaru. Doigovu ruku vidno aj na streche v štýle pagody, ktorá je rovnaká ako vrcholky stromov. Sám Doig vynašiel tento dizajn, aby vytvoril rovnomerné prúdenie vzduchu cez zrná, keď sa sušili. Stal sa ikonickým symbolom tradičného prístupu.
120 rokov od destilácie našej prvej kvapky je Speyburn viac ako whisky.
Odvážne, svetlé a plné charakteru, naše jednosladové whisky Speyside sú rovnako inšpiratívne pre nováčikov, ako aj pre skúsených nadšencov whisky a umožňujú každému a všade vychutnať si krásnu jednoduchosť Speyside.
Dnes sme hrdí na to, že symbolizujeme všetko zvláštne v tomto veľkom regióne. Na oslavu Speyside v súčasnosti ponúkame celý rad whisky. Bez ohľadu na to, ktorá ponuka Speyburn je vybraná, môžete očakávať, že si vychutnáte klasickú chuť Speyside v každej hre.
Koniec koncov, Speyburn je Speyside.

Speyburn 18 ročná
Plnohodnotný pôžitok s pôvabnou, dlhým záverom. Tento vynikajúci produkt Single Malt, ktorý 18 rokov krásne zreje v sudoch z amerického duba a španielskeho duba, nielenže oživuje prirodzenú živosť Speyside, ale stelesňuje oddanosť liehovaru svojmu remeslu.

Farba je tmavo zlatá. Na „nose“ prekypujúci tónmi sladkej karamelky, mandlí s cukrom a hustého tropického ovocia. Náznaky skaramelizovaného cukru a kandizovaných jabĺk ustupujú veľmi miernemu medovému dymu. Na „jazyku“ je krémová tmavá čokoláda, karamelka, jemne dubová korenistosť a dotyk citrusov dávajú prednosť dlhému, mierne dymovému záveru s lákavým horkosladkým okrajom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Speyburn 18YO 46% 0.7L (kartón)

Cena za Speyburn 18YO 46% 0.7L (kartón) je 64.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Speyburn 18YO 46% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Speyburn 18YO 46% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010509881470.

Produkt Speyburn 18YO 46% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Glenfarclas The Family Casks 1979 Summer 2022 41.5% 0.7L (darčekkové balenie kazeta), Chivas Regal 18 YO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Glenfiddich 12YO 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Nikka Coffey Malt 45% 0,7l (kartón)