Maker’s Mark 45% 0.7L (darčekové balenie so shakerom)

26,20 

Katalógové číslo: 4072500017396 Kategória: ,

Popis

Whisky, ktorá zmenila spôsob, akým sa uvažuje o bourbone. Bill Samuels, Sr. jednoducho chcel whisky, ktorú by rád pil – bourbon, ktorý nie je horký ani ostrý. Maker’s Mark je vyrobený z mäkkej červenej ozimnej pšenice namiesto obvyklej raže. Ide o jedinečný bourbon s plnou chuťou, ktorý sa ľahko pije. Každé hrdlo fľaše Maker’s Mark je ručne namáčané do červeného vosku, ktorý je preň charakteristický , v pálenici v Loretto, Ky. (presne tak ako by to chcel Bill, Sr.).

Vo vôni prevládajú arómy sladkého duba, vanilky, svetlého ovocia a pšenice. Jemne nasladlá chuť oplýva rovnováhou dubových, vanilkových a ovocných tónov. Hladký a krémový záver má jemný nádych korenia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Maker’s Mark 45% 0.7L (darčekové balenie so shakerom)

Cena za Maker’s Mark 45% 0.7L (darčekové balenie so shakerom) je 26.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Maker’s Mark 45% 0.7L (darčekové balenie so shakerom) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Maker’s Mark 45% 0.7L (darčekové balenie so shakerom) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4072500017396.

Produkt Maker’s Mark 45% 0.7L (darčekové balenie so shakerom) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Cardhu 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Akashi 5YO Red Wine Cask 50% 0.5L (kartón), GlenAllachie 10 Y.O. Cask Strength Batch 7, GIFT, Glenfiddich 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: The Singleton 12YO 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Akashi Meisei 40% 0.5L (darčekové balenie 2 keramické poháre), Glenfiddich 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Jack Daniel´s Music Box 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)