Tullamore D.E.W. 14YO Single Malt 41.3% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

43,65 

Katalógové číslo: 5391516892070 Kategórie: , ,

Popis

Zaujímavosťou tejto írskej whisky je jej dozrievanie v štyroch typoch sudov. Nielen že sudy z Madeiry, Sherry a portského dodávajú tejto whisky komplexnosť, ale vzniká tu krásna harmónia medzi typickou chuťou pre whisky zrejúcou v americkom dube a bohatou chuťou whisky zrejúcou v európskom dube. Aróma je mohutná a veľmi živá s neskutočne bohatými ovocnými tónmi. Zrelé jablká, sladké citrusy a ľahký dotyk tropického ovocia. A to všetko zabalené vo vanilkovom dube. Chuť je prekrásne bohatá a sladká s nádherne sa prelínajúcimi ovocnými a dubovými tónmi a jemným korením. Záver je dlhý a sladký.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Tullamore D.E.W. 14YO Single Malt 41.3% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Tullamore D.E.W. 14YO Single Malt 41.3% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 43.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Tullamore D.E.W. 14YO Single Malt 41.3% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Tullamore D.E.W. 14YO Single Malt 41.3% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5391516892070.

Produkt Tullamore D.E.W. 14YO Single Malt 41.3% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: Jameson 40% 1l (holá fľaša), Jim Beam Rye 40% 0,7l (holá fľaša), Jameson Caskmates Stout 40% 0,7l (holá fľaša), Tullamore Dew 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta))

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Laphroaig Quarter Cask 48% 0,7l (tuba), John Barr Reserve, Paddy v plechu 40% 0,7l (tuba), Jack Daniel’s Single Barrel Rye 45% 0.7L (čistá fľaša)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: The Macallan M – MMXX Release 2020 45% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Nikka From The Barrel 51,4% 0,5l (kartón), Kavalan Solist Vinho Barique 56.3% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Macallan Oscuro 46.5% 0,7L (darčekové balenie kazeta)