Kavalan Solist Port Cask 57,1% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

101,50 

Katalógové číslo: 8588004818958 Kategórie: ,

Popis

,,Portské“ je portugalské ,,fortifikované“ (obohatené alkoholom) sladké víno s bohatou a plnou chuťou. Zvyčajne sa preto podáva ako dezertné víno alebo digestív. Kavalan Solist Port Cask úplne dozrieva v portugalských portských barikových sudoch v subtropickom podnebí Taiwanu. Vďaka tomu získava zaujímavé ovocné tóny – slivkové, čučoriedkové, černicové a jahodové – a zároveň intenzívny čokoládový podtón.

Whisky krásnej tmavej rubínovej farby. V jej vôni cítiť bohaté arómy ovocia a orechov s jemným závanom pomarančov, citrusov a dubu. V chuti sa prelínajú príjemné ovocné tóny s lahodnou čokoládovou arómou, ktorá sa pomaly rozplýva a hreje. Záver je príjemný a dlhý.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kavalan Solist Port Cask 57,1% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Kavalan Solist Port Cask 57,1% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 101.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kavalan Solist Port Cask 57,1% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kavalan Solist Port Cask 57,1% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588004818958.

Produkt Kavalan Solist Port Cask 57,1% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Singleton 12YO 40% 0,7l (holá fľaša), GlenAllachie 12 Y.O., GIFT, Auchentoshan American Oak 40% 0,7l (kartón), Johnnie Walker BLONDE 40% 0,7L (holá fľaša)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Old Pulteney 15YO 46% 0,7L (kartón), Kavalan Solist Oloroso Sherry Cask 54% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Glenfiddich 12YO 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Nikka Coffey Grain 45% 0,7l (kartón)