Glenfiddich 23YO Grand Cru Cuvée Cask Finish 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

279,95 

Katalógové číslo: 5010327015859 Kategórie: , ,

Popis

Táto exkluzívna whisky dozrievala 23 rokov v amerických a európskych dubových sudoch a potom bola ešte elegantne doladená vo vzácnych francúzskych sudoch po cuvée. Najlepšie chute zo Škótska a Francúzska sa spojili prostredníctvom umenia experimentovania, aby nanovo definovali chvíle osláv a vytvorili nový a mimoriadny zážitok. Vo vôni a chuti cítiť sladkú briošku, santalové drevo a hruškový sorbet.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Glenfiddich 23YO Grand Cru Cuvée Cask Finish 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Glenfiddich 23YO Grand Cru Cuvée Cask Finish 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 279.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Glenfiddich 23YO Grand Cru Cuvée Cask Finish 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Glenfiddich 23YO Grand Cru Cuvée Cask Finish 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010327015859.

Produkt Glenfiddich 23YO Grand Cru Cuvée Cask Finish 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: GlenAllachie 10 Y.O. Chinquapin Virgin Oak, GIFT, GlenAllachie 8 Y.O Speyside Single Malt, Ben Riach 12 Y.O., GIFT, John Barr Reserve

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Jack Daniel´s White Rabbit 43% 0,7L (holá fľaša), Blanton´s Single Barrel 46.5% 0.7L (kartón), Dimple 15YO 43% 1,0L (kartón), Nestville 40% 0,7l (holá fľaša)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Speyburn 10YO 46% 1,0L (kartón), Maker’s Mark 45% 0.7L (darčekové balenie so shakerom), Bruichladdich Classic Laddie 50% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Jack Daniel’s Single Barrel Select 47% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom)