Tullamore Dew 40% 0,7l (darčekové balenie porcelánový džbán)

Katalógové číslo: 5011026108071 Kategórie: , ,

Popis

Trikrát destilovaná a trpezlivo zrejúca v kombinácii sudov po ,,bourbone“ a ,,sherry“. Taká je svetoznáma írska ,,blended whiskey“, ktorá vyniká svojou jemnosťou a komplexnosťou. Prvotne kvetinová, neskôr sušienková chuť odzrkadľuje jačmeňovú whiskey, zatiaľ čo jemná korenistosť je zásluhou ,,pot-still“ whiskey v tejto zmesi. Citrusová príchuť je zase spôsobená sladovou whiskey. Nakoniec chuť orechov, alebo marcipánu, kombinovaná s charakteristickou vanilkou v závere je dielom dozrievania v sudoch po ,,sherry“ a ,,bourbone“.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Tullamore Dew 40% 0,7l (darčekové balenie porcelánový džbán)

Cena za Tullamore Dew 40% 0,7l (darčekové balenie porcelánový džbán) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Tullamore Dew 40% 0,7l (darčekové balenie porcelánový džbán) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Tullamore Dew 40% 0,7l (darčekové balenie porcelánový džbán) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5011026108071.

Produkt Tullamore Dew 40% 0,7l (darčekové balenie porcelánový džbán) nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: Kilbeggan 40% 0,7l (holá fľaša), Tullamore D.E.W. Whisky & Meat Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša), Jim Beam 40% 1l (holá fľaša), Hyde Single Grain Cask Strength

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Akashi 4YO Red Wine Cask 50% 0,5L (kartón), The Glenlivet Caribbean Reserve – Rum Barrel Selection 40% 0.7L (kartón), Black & White 40% 1.0L (čistá fľaša), Ben Riach 12 Y.O., GIFT

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Glenfiddich 12YO 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Glenfiddich Project XX 47% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Chivas Regal 12YO stojan 40% 4,5l (darčekové balenie s kolískou), Glenfarclas 30YO 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta)