Kavalan Solist Manzanilla 57,8% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

300,60 

Katalógové číslo: 4710085225262 Kategórie: ,

Popis

Je podobná ako Fino sherry, dozrieva však pri mori, kde sú ešte vhodnejšie podmienky pre pestovanie kvetov. Aj keď je zrenie rovnaké ako v prípade Kavalan Fino, textúra je ľahšia a jemnejšia s nádychom slanosti spolu s minerálnymi príchuťami, ktoré sú dôsledkom stabilného a silného morského vánku.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kavalan Solist Manzanilla 57,8% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Kavalan Solist Manzanilla 57,8% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 300.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kavalan Solist Manzanilla 57,8% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kavalan Solist Manzanilla 57,8% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4710085225262.

Produkt Kavalan Solist Manzanilla 57,8% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Johnnie Walker White Walker Game of Thrones 41,7% 0,7l (holá fľaša), Mini Four Roses 40% 0,05l (holá fľaša), Cutty Sark Storm 40% 0,7L (čistá fľaša), Glenmorangie Duthac 43% 1,0L (kartón)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Nikka Coffey Malt 45% 0,7l (kartón), Ballantine´s 40% 0,7l (darčekové balenie s 1 pohárom), Bushmills 10YO 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), The Macallan M Black Lalique – 2022 Annual Release 46% 0,7L (darčekové balenie kazeta)