Teeling Small Batch 46% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

38,50 

Katalógové číslo: 5391523270687 Kategórie: , ,

Popis

 

Výroba a podnikanie s whisky sú v génoch Teeling už v roku 1782, keď Walter Teeling založil malú remeselnú pálenicu na ulici Marrowbone Lane v priemyselnom centre mesta Dublin. Od roku 2012 dávajú Jack a Stephen Teeling, najnovšia generácia výrobcov Teeling whisky, svoju vlastnú značku írskej whisky a v roku 2015 prešli úplným prerodom, keď hrdo otvorili novú pálenicu Teeling Whiskey len kúsok od miesta kde stála pôvodná pálenica Teeling.  Teeling distillery je dnes vôbec najstaršou novodobou pálenicou v Dubline.

Teeling Whiskey Small Batch
Táto whisky spochybňuje konvenciu toho, čo môže byť írska whisky, s vrstvami jedinečnej chuti ovplyvnenej nekonvenčnými technikami zrenia suda. Zreje v ručne vyberanćh sudoch Ex-Bourbon, potom uzavre „manželstvo“ v sudoch z amerického duba po rume, kde odpočíva až 12 mesiacov a získa jedinečný profil sušeného ovocia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Teeling Small Batch 46% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Teeling Small Batch 46% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) je 38.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Teeling Small Batch 46% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Teeling Small Batch 46% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5391523270687.

Produkt Teeling Small Batch 46% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: Tullamore D.E.W. 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom), Tullamore D.E.W. Whisky & Meat Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša), Tullamore Dew 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)), West Cork Peat Charred

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Glenfiddich 15 40% 0,7l (tuba), Sadler’s Peaky Blinder Straight Bourbon 40% 0,7L (čistá fľaša), Jack Daniel´s 40% 1,0L (holá fľaša), Lagavulin 10YO 43% 0,7L (kartón)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Nikka From The Barrel 51,4% 0,5l (kartón), Bruichladdich Classic Laddie 50% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Connemara Distillers Edition 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Jack Daniel´s s kolískou 40% 1,5l (darčekové balenie s kolískou)