Teeling Small Batch GOLD TUBE, GIFT

Katalógové číslo: 5391523275927 Kategória:
Výrobca: TEELING

Popis

Teeling Small Batch GOLD TUBE, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Teeling Small Batch GOLD TUBE, GIFT

Cena za Teeling Small Batch GOLD TUBE, GIFT je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Teeling Small Batch GOLD TUBE, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Teeling Small Batch GOLD TUBE, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5391523275927.

Produkt Teeling Small Batch GOLD TUBE, GIFT nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: Tullamore Dew 40% 0,7l (holá fľaša), Connemara Distillers Edition 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), The Irishman Founder´s Reserve 40% 0,7L (kartón), Bushmills Sherry Cask THE STEAMSHIP COLLECTION 40% 1L (tuba)