Jim Beam 40% 3,0L (darčekové balenie s kolískou)

91,60 

Katalógové číslo: 5060045582041 Kategórie: ,
Výrobca: Jim Beam

Popis

Bourbon zrejúci 4 roky – dvakrát tak dlho, ako vyžaduje zákon pre čistú bourbon whisky. Ponúka vanilkovo korenistú arómu s jemnou karamelovou chuťou a sviežim, čistým záverom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jim Beam 40% 3,0L (darčekové balenie s kolískou)

Cena za Jim Beam 40% 3,0L (darčekové balenie s kolískou) je 91.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jim Beam 40% 3,0L (darčekové balenie s kolískou) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jim Beam 40% 3,0L (darčekové balenie s kolískou) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060045582041.

Produkt Jim Beam 40% 3,0L (darčekové balenie s kolískou) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: GlenAllachie 10 Y.O. Cask Strength Batch 8, GIFT, Jack Daniel´s v plechu 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Nikka Coffey Malt 45% 0,7l (kartón), Jack Daniel´s Master Distiller No.5 43% 0,7L (kartón)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Glenfarclas 40YO 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Talisker Port Ruighe 45,8% 0,7L (kartón), Kavalan Solist Oloroso Sherry 54.8% 0.7L (darčekové balenie kazeta), The Macallan M – MMXX Release 2020 45% 0.7L (darčekové balenie kazeta)