Famous Grouse 40% 0,7l (holá fľaša)

13,80 

Katalógové číslo: 5010314700003 Kategória: ,

Popis

Najobľúbenejšia škótska whisky tmavohnedej farby, ktorá sa vyrába miešaním niekoľkých desiatok   Single Malt Scotch Whisky (napríklad Macallan, Highland Park, Tamdhu) s niekoľkými značkami Grain Scotch whisky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Famous Grouse 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Famous Grouse 40% 0,7l (holá fľaša) je 13.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Famous Grouse 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Famous Grouse 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010314700003.

Produkt Famous Grouse 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Cárn Mór Glenrothes 2011 Strictly Limited, GIFT, Speyburn 10YO 40% 0,7L (kartón), Glen Moray Elgin Classic Sherry Cask Finish 40% 0,7L (kartón), GlenAllachie 10 Y.O. French Oak Finish, GIFT

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Tenjaku Whisky 40% 0.7L (kartón), Singleton 15YO 40% 0,7L (holá fľaša), Talisker Port Ruighe 45,8% 0,7L (kartón), Lagavulin 16YO 43% 0,7l (kartón)