The Macallan M – MMXX Release 2020 45% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

6 241,30 

Katalógové číslo: 5010314310172 Kategórie: , ,

Popis

Jedna z najtemnejších whisky, akú v The Macallan vyrábajú. Jej prírodná farba poukazuje na záväzok k remeselnej zručnosti a oddanosti používaniu tých najlepších 100% prírodných ingrediencií. ,,M“ dozrieva v malom, ručne vybranom, počte dubových sudov po ,,sherry“ a hrdo prezentuje bohatú chuť a prírodnú farbu. Vydanie The Macallan M z roku 2020 prezentuje vzácny výber nenahraditeľných sudov. Dlhotrvajúci kontakt so sudom po ,,sherry“ vytvoril hlboký a napínavý škótsky ,,single malt“.

Táto vzácna whisky je naplnená v exkluzívnej krištáľovej karafe Lalique pochádzajúcej z francúzskeho sklárstva fungujúceho od roku 1888. Šesť faziet karafy odráža a láme svetlo a rozžiaruje tmavú whisky – ,,privádza ju k životu“. Karafu navrhol kreatívny guru Fabien Baron, ktorého vízia spája estetický výraz s remeselným umením.

The Macallan M MMXX farbou pripomína jasný prírodný jantár. Vo vôni cítiť arómy sladkej čiernej čerešne, cukru demerara, dubu a kože, zjemnené nádychom lahodnej čokolády a vanilky. V chuti sa prelínajú tóny byliniek, sladkého drievka a čajových lístkov v kombinácii s jemným ,,crème anglaise“ (anglický krém) a pomarančovej čokolády s nádychom korenia. V komplexnom závere vystúpia bohaté tóny sušeného ovocia a horkej čokolády.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Macallan M – MMXX Release 2020 45% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za The Macallan M – MMXX Release 2020 45% 0.7L (darčekové balenie kazeta) je 6241.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Macallan M – MMXX Release 2020 45% 0.7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Macallan M – MMXX Release 2020 45% 0.7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010314310172.

Produkt The Macallan M – MMXX Release 2020 45% 0.7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Dimple 15YO 40% 1L (kartón), Ballantine´s 12YO 40% 0.7L (holá fľaša), Tamnavulin Vintage 1979, GIFT, Mini Jim Beam 40% 0,05l (holá fľaša)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Togouchi Pure Malt WHISKY 40% 0,7L (kartón), Signatory Ben Nevis 2013 7 Y.O., GIFT, Cardhu 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Darkness 12YO Tennessee Bourbon Pedro Ximénez Cask Finish 52,2% 0,5L (kartón)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Jameson 18YO 46% 0.7L (darčekové balenie kazeta), The Macallan Rare Cask 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Laphroaig 10YO 40% 0,7l (tuba), Nikka Days 40% 0,7l (kartón)