Teeling Whiskey Trinity Pack 46% 0.15L (set)

19,20 

Katalógové číslo: 5391523270458 Kategórie: ,

Popis

                                                           
Výroba a podnikanie s whisky sú v génoch Teeling už v roku 1782, keď Walter Teeling založil malú remeselnú pálenicu na ulici Marrowbone Lane v priemyselnom centre mesta Dublin. Od roku 2012 dávajú Jack a Stephen Teeling, najnovšia generácia výrobcov Teeling whisky, svoju vlastnú značku írskej whisky a v roku 2015 prešli úplným prerodom, keď hrdo otvorili novú pálenicu Teeling Whiskey len kúsok od miesta kde stála pôvodná pálenica Teeling. 
Teeling distillery je dnes vôbec najstaršou novodobou pálenicou v Dubline.

Toto balenie obsahuje 3 x 0,05l Teeling Whiskey a to: Single Grain, Small Batch & Single Malt.

Teeling Whiskey Single Grain
Úplne jedinečný štýl v rámci írskej whisky, ktorý posúva hranice konvencie na križovatku, kde sa staré stretávajú s novými. Írska whisky Teeling Single Grain Irish Whiskey je vyrobená s použitím netradičného rmutu pozostávajúceho z 95% kukurice a 5% sladového jačmeňa, ktorý bol trikrát destilovaný a vyzretý výhradne vo francúzskych dubových sudoch na červené víno Ex-Cabernet Sauvignon z Kalifornie, z ktorých sa vyrába skutočne jedinečná írska whisky.

Teeling Whiskey Small Batch
Táto whisky spochybňuje konvenciu toho, čo môže byť írska whisky, s vrstvami jedinečnej chuti ovplyvnenej nekonvenčnými technikami zrenia suda. Zreje v ručne vyberanćh sudoch Ex-Bourbon, potom uzavre „manželstvo“ v sudoch z amerického duba po rume, kde odpočiva až 12 mesiacov a získa jedinečný profil sušeného ovocia.  

Teeling Whiskey Single Malt
Prostredníctvom inovatívnych postupov zrenia a dokončovania v sudoch sme vytvorili jedinečnú, ocenenú single malt whisky plnú chutí. Vyrába sa z írskych whisky destilovaných zo 100% sladového jačmeňa, zreje a končí v sudoch, ktoré dodávajú vplyv piatim sudom na víno (Sherry, Port, Madeira, White Burgundsko, Cabernet Sauvignon). Táto írska single maltová whisky poskytuje jedinečný ovocný profil chuti, ktorý je zložitý, ale vyvážený a často sa označuje ako „symfónia“ chutí.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Teeling Whiskey Trinity Pack 46% 0.15L (set)

Cena za Teeling Whiskey Trinity Pack 46% 0.15L (set) je 19.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Teeling Whiskey Trinity Pack 46% 0.15L (set) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Teeling Whiskey Trinity Pack 46% 0.15L (set) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5391523270458.

Produkt Teeling Whiskey Trinity Pack 46% 0.15L (set) nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: Teeling Single Malt 46% 0,7l (tuba), Bushmills Irish Whiskey Black Bush, Jameson 40% 0,7l (holá fľaša), Proper No. Twelve 40% 0.7l (holá fľaša)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Macallan Quest 40% 0,7l (kartón), Johnnie Walker Red Label 40% 3l (holá fľaša), Aberfeldy 16YO 40% 0,7L (tuba), Jack Daniel’s Single Barrel Rye 45% 0.7L (čistá fľaša)