Dalwhinnie 15YO 43% 0,7l (kartón)

46,45 

Katalógové číslo: 5000281005423 Kategória: , ,

Popis

Dokonalý úvod k pôžitkom hladkých lahodných ,,single malts“. Čistá svieža ,,škótska“ oplývajúca tónmi jemného aromatického vresu a medovej sladkosti.

Má zlatú farbu. Hladké ľahké až stredné telo. V sviežej suchej vôni prevláda aromatický nádych vresu a rašeliny. Po jemných a trvalých tónoch vresovo-medovej sladkosti a vanilky nasleduje hlbšia chuť citrusových plodov a náznaky sladového chleba. Záver začína sladko, no postupne ustupuje dymu, rašeline a sladu. Je dlhý a prekvapivo intenzívny.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dalwhinnie 15YO 43% 0,7l (kartón)

Cena za Dalwhinnie 15YO 43% 0,7l (kartón) je 46.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dalwhinnie 15YO 43% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dalwhinnie 15YO 43% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000281005423.

Produkt Dalwhinnie 15YO 43% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Highland Park 12YO 40% 0,7L (kartón), Amrut Fusion 50% 0,7l (tuba), GlenAllachie 12 Y.O., GIFT, Caol Ila Artist Collective 2010 10 Y.O., GIFT

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Jim Beam Rye 40% 0,7l (holá fľaša), Cardhu Amber Rock 40% 0.7L (kartón), Glenfarclas 25YO 43% 0,7l (tuba), Talisker Skye 45,8% 0,7L (kartón)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Teeling Small Batch 46% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Old Pulteney 18YO 46% 0,7L (kartón), Kavalan Solist Oloroso Sherry Cask 54% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Chivas Regal 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)