Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

27,90 

Katalógové číslo: 5060045586919 Kategórie: ,
Výrobca: Jim Beam

Popis

Najskôr zreje v novo opálených sudoch z amerického bieleho duba. Potom ju nalejeme do iného čerstvo opáleného suda z amerického bieleho duba, aby tam dozrel. Výsledkom pridanej interakcie s dubom je nápoj intenzívnej ale jemnej chuti.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) je 27.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060045586919.

Produkt Jim Beam Double Oak 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Ole Smoky Hunch Punch, Whyte & Mackay Triple Matured, Teeling Blackpitts Peated Single Malt, GIFT, Johnnie Walker Double Black 40% 0,7l (kartón)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Nikka Days 40% 0,7l (kartón), Laphroaig 10YO 40% 0,7l (tuba), Kavalan Ex-Bourbon Oak 46% 0,7l (darčekové balenie kazeta), The Macallan N°6 in Lalique 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta)