Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (kartón)

23,55 

Katalógové číslo: 5010509021944 Kategórie: , ,

Popis

V roku 1897 John Hopkins objavil jedinečné miesto v srdci Speyside, ideálne na výrobu mimoriadne jemnej whisky. Stavba liehovaru v strmej, zalesnenej rokline pri Granty Burn bola náročná.
Avšak s bohatou čistou vodou a bohatými prírodnými prvkami tejto bujnej oblasti Škótska to stálo za námahu.
Liehovar, ktorý sa nachádzal v strmom údolí s obmedzeným priestorom, musel byť postavený zvisle na troch úrovniach s vrstvenými sieťovými podlahami na sušenie, ak sa mal zmestiť do úzkeho priestoru. Charles C. Doig, svetoznámy dizajnér a inovátor, navrhol úplne nový tvar liehovaru. Doigovu ruku vidno aj na streche v štýle pagody, ktorá je rovnaká ako vrcholky stromov. Sám Doig vynašiel tento dizajn, aby vytvoril rovnomerné prúdenie vzduchu cez zrná, keď sa sušili. Stal sa ikonickým symbolom tradičného prístupu.

120 rokov od destilácie našej prvej kvapky je Speyburn viac ako whisky.
Odvážne, svetlé a plné charakteru, naše jednosladové whisky Speyside sú rovnako inšpiratívne pre nováčikov, ako aj pre skúsených nadšencov whisky a umožňujú každému a všade vychutnať si krásnu jednoduchosť Speyside.
Dnes sme hrdí na to, že symbolizujeme všetko zvláštne v tomto veľkom regióne.
Na oslavu Speyside v súčasnosti ponúkame celý rad whisky. Bez ohľadu na to, ktorá ponuka Speyburn je vybraná, môžete očakávať, že si vychutnáte klasickú chuť Speyside v každej hre.
Koniec koncov, Speyburn je Speyside.

Speyburn Bradan Orach
Decentné, prirodzene sladké a osviežujúce.
Bradan Orach, klasický gaelský výraz pre „zlatého lososa“, je klasická a príjemná whisky Speyside, ktorá zreje výhradne v sudoch z amerického dubu ex-bourbon. Tento jasný jednoduchý slad bol pomenovaný na počesť prvotriedneho lovu lososov na rieke Spey.

Farba je jasná, zlatá jantárová.
Na „nose“ zelené jablká, med, citrón a vanilka.
Na „jazyku“ jemná s medom a vanilkou, napriek tomu plná. Krémová a hladká s dlhým korenistým záverom.
Energický a príťažlivý, toto je najjasnejší člen rady Speyburn.

Balené v darčekovej tube.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (kartón)

Cena za Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (kartón) je 23.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010509021944.

Produkt Speyburn Bradan Orach 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Signatory Port Dundas 2006 13 Y.O., Speyburn 15YO 46% 0,7L (kartón), Arran 25 Y.O., GIFT, Kavalan King Car Conductor 46% 0,7l (kartón)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Johnnie Walker Song of Fire Game of Thrones 40,8% 0,7L (holá fľaša), Jameson Caskmates IPA 40% 0,7L (holá fľaša), Jack Daniel´s Single Barrel 100 Proof 50% 0,7L (holá fľaša), Jack Daniel´s 40% 3l (kartón)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Tullamore Dew 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)), Kavalan Solist Manzanilla 57,8% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Kavalan Solist Oloroso Sherry 54.8% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Tullamore D.E.W. 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom)