Jameson Black Barrel 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

34,55 

Katalógové číslo: 5011007024345 Kategória: ,

Popis

Trikrát destilovaná a dvakrát opálená pre bohatú a jemnú chuť.

Opaľovanie je starodávna metóda úpravy sudov, aby sa zvýraznila chuť. Táto whisky je poctou výrobcom sudov, ktorí starostlivo opaľujú sudy na bourbon, aby sa prejavila skrytá chuť. Každý sud má svoje tajomstvá.

Výsledkom času stráveného v týchto sudoch počas dozrievania je výraznejšia aróma krémového karamelu. V chuti sú prítomné výrazné orechové tóny s jemnou sladkosťou korenia a vanilky. Záver oplýva bohatosťou a intenzitou zadymeného dreva a vanilky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jameson Black Barrel 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Jameson Black Barrel 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) je 34.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jameson Black Barrel 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jameson Black Barrel 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5011007024345.

Produkt Jameson Black Barrel 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Jameson Caskmates IPA 40% 0,7L (holá fľaša), Jameson 40% 0,7l (holá fľaša), Tullamore Dew 40% 0,7l (holá fľaša), West Cork Cask Strength

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Ballantine´s 40% 3l (kartón), Laphroaig 10YO 40% 0,7l (tuba), Balvenie 16YO Triple Cask 40% 0,7l (tuba), Teeling Small Batch 46% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)