Jameson Black Barrel 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

33,45 

Katalógové číslo: 5011007024345 Kategórie: ,

Popis

Vypaľovanie je odveká metóda na zintenzívnenie chuti. Jameson Black Barrel je poctou našim debnárom, ktorí svojim bourbonovým sudom usilovne dodávajú dodatočné „uhlie“, aby odhalili ich nevýslovné bohatstvo a komplexnosť. Pretože každý sud obsahuje tajomstvá – trik je vyviesť ich von.

Na „nose“ jej čas strávený zrením v týchto sudoch vedie k zosilnenej aróme maslovej, fondánovej a krémovej karamelky. Na „jazyku“ orechové tóny sú bohaté na jemnú sladkosť korenia a vanilky. Záver je plný opáleného dreva a vanilky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jameson Black Barrel 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Jameson Black Barrel 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) je 33.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jameson Black Barrel 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jameson Black Barrel 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5011007024345.

Produkt Jameson Black Barrel 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Jack Daniel´s Single Barrel 100 Proof 50% 0,7L (kartón), Jim Beam SINGLE BARREL 47.5% 0.7L (holá fľaša), Kavalan Sherry Oak 46% 0,7l (kartón), Black & White 40% 1.0L (čistá fľaša)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Kavalan Solist ex-Bourbon Cask 57,1% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Glenfiddich 23YO Grand Cru Cuvée Cask Finish 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Kavalan Solist Vinho Barique 56.3% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Bowmore 12YO 40% 0,7L (kartón)