Lambay Blended 40% 0.7L (holá fľaša)

34,70 

Katalógové číslo: 5391532290072 Kategórie: ,
Výrobca: Camus

Popis

Írska whisky, ktorá je 3 krát destilovaná a na jej výrobu sa používa voda zo studne Lambay Isl. Trinity.
Je priehľadnej, koňakovej farby a zreje v Bourbon sudoch.
Nadchne Vás jej sladká chuť, ktorá vzniká spojením mandlí, bourbonu a korenia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Lambay Blended 40% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Lambay Blended 40% 0.7L (holá fľaša) je 34.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Lambay Blended 40% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Lambay Blended 40% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5391532290072.

Produkt Lambay Blended 40% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: Bushmills Sherry Cask The Steamship Collection, GIFT, Teeling Small Batch, Teeling Small Batch 46% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Teeling Whiskey Single Grain 46% 0,7L (tuba)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Glendronach 12YO 43% 0.7L (tuba), Aberfeldy 18YO Bolgheri Tuscan Red Wine Casks Limited Edition 43% 0,7L (tuba), Iconic Art Spirits Iconic Whisky 2013 – American Oak, ex-Port Cask 43% 0,7L (kartón), Black & White Scotch Whisky 40% 0.7L (holá fľaša)