Nikka Whisky Taketsuru Pure Malt 43% 0,7L (kartón)

66,15 

Katalógové číslo: 4904230034971 Kategórie: ,

Popis

Masataka Taketsuru vždy hľadal dokonalosť pri miešaní svojich whisky. Tento jeho osobnostný rys inšpiroval Nikka Whisky vytvoriť ,,Taketsuru Pure Malt“ ako poctu pre ,,otca japonskej whisky“.

Ide o zmes sudov z dvoch páleníc Nikka Whisky – z Yoichi a z Miyagikyo. Predstavuje rovnováhu medzi jemnosťou a hlbokou komplexnosťou. Jej farba pripomína zdravý zrelý citrón. Vôňa je výrazná ovocná s nádychom citrusov a hrušiek. Odhaľuje ľahké bylinné tóny s náznakom miernej horkosti, keď prechádza z pomaranča do grapefruitu. Jej chuť je okrúhla a jemná. Cereálne arómy sa prelínajú s tónmi kandizovaného ovocia, sladkého korenia a kardamómu. Na záver cítiť miernu horkosť a rašelinu, ktorá trochu pripomína výraznú tmavú čokoládu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Nikka Whisky Taketsuru Pure Malt 43% 0,7L (kartón)

Cena za Nikka Whisky Taketsuru Pure Malt 43% 0,7L (kartón) je 66.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Nikka Whisky Taketsuru Pure Malt 43% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Nikka Whisky Taketsuru Pure Malt 43% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4904230034971.

Produkt Nikka Whisky Taketsuru Pure Malt 43% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Japonská whisky - Japonskí výrobcovia whisky sa zameriavajú na vysokú kvalitu a čistotu nápoja, preto používajú iba najlepšie obilné zrná a starostlivo sledujú proces výroby, aby sa zabezpečila rovnaká kvalita a chuť každej fliaši. Podobné produkty: Akashi 5YO White Wine Cask 50% 0.5L (kartón), Suntory The Chita, GIFT, Akashi Blended 40% 0,5l (kartón), Akashi 4 Y.O. White Wine Cask, GIFT

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Jameson Caskmates Stout 40% 0,7l (holá fľaša), Amahagan Edition No. 2 Red Wine Wood Finish, GIFT, Akashi 5YO White Wine Cask 50% 0.5L (kartón), Akashi Blended 40% 0,5l (kartón)