Bushmills 21YO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

194,60 

Katalógové číslo: 5010103917957 Kategória: ,

Popis

Dokonalé spojenie ,,single malt“ whiskey zrejúcich minimálne 19 rokov v ručne vyberaných sudoch po ,,Oloroso“, po ,,sherry“ a po ,,bourbone“. Následne sa ďalšie 2 roky dokončujú v sudoch po ,,madeire“. Takéto nezvyčajne dlhé obdobie dozrievania umožňuje tomuto skvostu trpezlivo zmäknúť, dozrieť a získať hlbšie tóny zrelého ovocia a sušených hrozienok zo sudov po portugalskom dezertnom víne (spomínanej madeire). 21-ročná whiskey Bushmills je vyrobená len v obmedzenom počte a každá fľaša je očíslovaná.

Má nádhernú žiarivú mahagónovú farbu. Bohaté arómy čerstvého medu a zrelého letného ovocia sa v jej vôni spájajú s jemnými tónmi sladkých lieskových orieškov a kakaa. V chuti sa hlboké bohaté tóny tmavej čokolády a karamelu prelínajú do vanilkovej sladkosti a pražených orieškov, s jemným náznakom opáleného duba. Záver je dlhý a jemný, cítiť v ňom spojenie troch druhov sudov, v ktorých whiskey dozrievala.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bushmills 21YO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

Cena za Bushmills 21YO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) je 194.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bushmills 21YO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bushmills 21YO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010103917957.

Produkt Bushmills 21YO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Old Pulteney 15YO 46% 0,7L (kartón), Iconic Art Spirits Iconic Whisky Single Malt 2016 – ex-Bourbon, Port Cask 42% 0,7L (kartón), Glenfarclas 15YO 46% 0,7L (tuba), Jameson Single Pot Still Five Oak Cask Release 46% 0,7L (čistá fľaša)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Maker’s Mark 45% 0.7L (darčekové balenie so shakerom), Connemara Distillers Edition 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Glenfarclas The Family Casks 1978 Summer 2022 44.6% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Dalmore 18YO 43% 0,7l (darčekové balenie kazeta)