Nikka 12 Y.O. MINI by Dramroom

11,90 

Katalógové číslo: 0726667334844 Kategória:
Výrobca: NIKKA

Popis

Nikka 12 Y.O. MINI by Dramroom

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Nikka 12 Y.O. MINI by Dramroom

Cena za Nikka 12 Y.O. MINI by Dramroom je 11.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Nikka 12 Y.O. MINI by Dramroom dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Nikka 12 Y.O. MINI by Dramroom – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 0726667334844.

Produkt Nikka 12 Y.O. MINI by Dramroom nájdete v kategórii

Japonská whisky - Japonskí výrobcovia whisky sa zameriavajú na vysokú kvalitu a čistotu nápoja, preto používajú iba najlepšie obilné zrná a starostlivo sledujú proces výroby, aby sa zabezpečila rovnaká kvalita a chuť každej fliaši. Podobné produkty: Nobushi Japanese Whisky 40% 0,7L (kartón), Nagahama Mizunara Peated, GIFT, Nikka From The Barrel 51,4% 0,5l (kartón), Mars Cosmo Manzanilla Sherry Cask Finish, GIFT