Chivas Regal Mizunara 40% 0,7l (kartón)

56,05 

Katalógové číslo: 5000299601693 Kategórie: , ,

Popis

Prvá miešaná škótska whisky na svete selektívne dokončená v japonských dubových sudoch Mizunara. Chivas Regal Mizunara je dokonalým spojením škótskeho remesla s japonskou tradíciou a vytvára skutočne svetskú zmes. Nádherne pôžitkárska whisky s nádychom korenia. ,,Master blender“ Sandy Hyslop, inšpirovaný japonským rozlišovaním a umením integrovaným do sveta whisky, cestoval do Japonska hľadať tie najlepšie dubové sudy Mizunara. Po návštevách japonskej bednárne a stretnutí s majstrom Cooperom sa spoločne dohodli na presnej špecifikácii sudov a vybudovali si vzťah, ktorý je silný dodnes.
 
Časť tejto miešanej škótskej bola dokončená v japonských dubových sudoch Mizunara pre aromatický záver. Pórovitý charakter tohto dubu má za následok väčší vplyv chuti zo suda, čo znamená úžasne zhovievavý účinok na klasickú domácu miešanú škótsku whisky. Sudy prinášajú do zmesi rad jemných aromatických chutí zakončených nádychom korenia. S výraznou chuťou, ktorá zanecháva stopu lieskových orieškov, je Chivas Regal Mizunara skutočne jedinečnou zmesou. Vo vôni cítiť bohaté a ovocné tóny hrušky a pomaranča. Chuť je jemná a bohatá s medovou sladkosťou a stopami lieskových orieškov. Záver je výrazný a pikantný.

Ocenenia: 
2018 – International Wine & Spirit Competition — Zlato
2020 – International Wine & Spirit Competition — Striebro
2020 – International Spirits Challenge — Zlato

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Chivas Regal Mizunara 40% 0,7l (kartón)

Cena za Chivas Regal Mizunara 40% 0,7l (kartón) je 56.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Chivas Regal Mizunara 40% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Chivas Regal Mizunara 40% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000299601693.

Produkt Chivas Regal Mizunara 40% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Japonská whisky - Japonskí výrobcovia whisky sa zameriavajú na vysokú kvalitu a čistotu nápoja, preto používajú iba najlepšie obilné zrná a starostlivo sledujú proces výroby, aby sa zabezpečila rovnaká kvalita a chuť každej fliaši. Podobné produkty: Nobushi Japanese Whisky 40% 0,7L (kartón), Nagahama Mizunara Peated, GIFT, Suntory World Whisky Ao 43% 0,7L (čistá fľaša), Suntory Toki

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Auchentoshan Artist Collective 2007 13 Y.O., The Lost Distillery Dalaruan Classic Selection, GIFT, The Macallan M – MMXX Release 2020 45% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Hankey Bannister 40% 0,7L (holá fľaša)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Aberlour 16YO Double Cask Matured 43% 0.7L (tuba), Togouchi 15YO WHISKY 43,8% 0,7L (kartón), Jack Daniel´s Single Barrel 100 Proof 50% 0,7L (kartón), Akashi 5YO Red Wine Cask 50% 0.5L (kartón)