Mars Komagatake Limited Edition, GIFT

119,90 

Katalógové číslo: 4976881504134 Kategória:
Výrobca: MARS

Popis

Mars Komagatake Limited Edition, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mars Komagatake Limited Edition, GIFT

Cena za Mars Komagatake Limited Edition, GIFT je 119.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mars Komagatake Limited Edition, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mars Komagatake Limited Edition, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4976881504134.

Produkt Mars Komagatake Limited Edition, GIFT nájdete v kategórii

Japonská whisky - Japonskí výrobcovia whisky sa zameriavajú na vysokú kvalitu a čistotu nápoja, preto používajú iba najlepšie obilné zrná a starostlivo sledujú proces výroby, aby sa zabezpečila rovnaká kvalita a chuť každej fliaši. Podobné produkty: Nagahama Mizunara Peated, GIFT, Akashi 5YO White Wine Cask 50% 0.5L (kartón), Nikka Super Nikka, MINI, Nikka From The Barrel 51,4% 0,5l (kartón)