Mont Blanc 40% 1.0L (darčekové balenie s 2 pohármi)

35,55 

Katalógové číslo: 8436562150112 Kategórie: ,
Výrobca: SARL E.L.S

Popis

Ultraprémiová francúzska vodka je dôkazom vynikajúcich schopností a znalostí odborníkov zo západného regiónu Francúzska známeho aj ako ,,Spirit Valley“. Čistý obilný lieh prechádza 5-stupňovým procesom destilácie pod dohľadom skúsených remeselníkov. Vďaka znalostiam tajomstva destilačného umenia vyrábajú produkt najvyššej kvality a dosahujú optimálnu chuť. Vysoký stupeň čistenia znamená, že vodka má jedinečne jemnú a harmonickú chuť a neutrálnu vôňu – hladkú ako sneh v Alpách.

Za každý krok pri výrobe zodpovedá hlavný ,,master blender“ Alan Vincent. Zabezpečuje kvalitu vodky v súlade s múdrosťou starých vinárov a so všetkými tradíciami dodržiavanými v tomto regióne. Alan je aj držiteľom čestného titulu ,,pivničný majster‘‘ vo francúzskom vinárskom priemysle.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mont Blanc 40% 1.0L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Mont Blanc 40% 1.0L (darčekové balenie s 2 pohármi) je 35.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mont Blanc 40% 1.0L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mont Blanc 40% 1.0L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8436562150112.

Produkt Mont Blanc 40% 1.0L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Vodka darčekové balenie - Vodka darčekové balenie je ideálny spôsob, ako potešiť svojich najbližších a blízkych. Táto lahodná a kvalitná alkoholická nápoj je zabalena v originálnom a elegantnom obale, ktorý pôsobí veľmi luxusne a nadčasovo. Darčekové balenie vodky je skvelým darčekom pre každú príležitosť - narodeniny, vianoce, svadby alebo iné špeciálne udalosti. Okrem toho,… Podobné produkty: Beluga Transatlantic 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Rammstein 40% 0,7L (tuba), Kalashnikov AK 47 Vodka 40% 0.7L (darčekové balenie s 3 pohármi), Legend of Kremlin Rouge 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Finlandia Lime 37,5% 1l (holá fľaša), Nicolaus Vodka Extra Jemná 38% 0,7l (holá fľaša), Absolut Pears 40% 0,7l (holá fľaša), Kalashnikov AK 47 Vodka 40% 0.7L (darčekové balenie s 3 pohármi)