Crystal Head Aurora 40% 1,75l (kartón)

89,90 

Katalógové číslo: 627040411629 Kategória:

Popis


Kreativita je jadrom všetkého, čo robíme. Preto vyrábame najčistejšiu a najjemnejšiu vodku s jedinečným balením a nápaditým myslením. Crystal Head používa iba tie najkvalitnejšie ingrediencie na vytvorenie jedinečných výrazov ultra prémiovej vodky, ktorá je úplne bez prísad. Robíme to pre všetkých kreatívnych ľudí, ktorí myslia inak – aby ich inšpirovali v ich tvorivých aktivitách a aby ukázali ich kreativitu bez kompromisov. Na rozdiel od iných značiek vodky, Crystal Head vníma svet inak, bez obmedzení.
Fľaša Crystal Head bola navrhnutá kreatívnymi ľuďmi. Dan Aykroyd a John Alexander spoločne navrhli ikonickú fľašu v tvare lebky ako symbol života, ktorý odráža silu a osvietenie. 

Crystal Head Aurora

používa na výrobu vodky bez prísad najkvalitnejšiu anglickú pšenicu a čistú vodu z Newfoundlandu v Kanade. Čistota vodky je udržiavaná pomocou piatich destilácií a siedmich filtrácií. A ako náš posledný výrazný dotyk prechádzajú tri z týchto filtrácií vrstvami diamantov Herkimer.
Krištáľová hlava Aurora bola vytvorená na oslavu polárnej žiary, najživšieho fenoménu. Fľaša so svojim jemným a dúhovým metalizovaným povrchom je poctou tomuto prirodzenému svetlu s jeho krásou a tajomnými vizuálnymi vlastnosťami.
Čistá, jasná a bezfarebná vodka.
Na „nose“ – ostré s jemnými kvetinovými arómami s jemným nádychom anízu. Na „jazyku“ teplé so silnými korenistými tónmi a nádychom sladkosti. Suchý, čistý a hrejivý pocit v závere.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Crystal Head Aurora 40% 1,75l (kartón)

Cena za Crystal Head Aurora 40% 1,75l (kartón) je 89.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Crystal Head Aurora 40% 1,75l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Crystal Head Aurora 40% 1,75l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 627040411629.

Produkt Crystal Head Aurora 40% 1,75l (kartón) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Vodka Squadron 303 Reservoir Auxiliaire, Beluga Noble 40% 1,5L (holá fľaša), Russian Standard Original 40% 1,0L (holá fľaša), Russian Standard Gold 40% 0,7L (čistá fľaša)