Kauffman Hard 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

39,60 

Katalógové číslo: 4620006994507 Kategórie: ,
Výrobca: Whitehall Group

Popis

Túto výnimočnú vodku vytvoril Dr.Mark Kauffman, ktorú vymýšľal päť rokov. Týmto produktom priblížil vodku na úroveň najlepších koňakov, whisky a vín. Vyrába sa zo pšenice, ale iba v rokoch, kedy sú identifikované najlepšie pšeničné zrná v rôznych regiónov v Rusku. Voda je dvakrát filtrovaná, vodka Kauffman je štrnásťkrát destilovaná vďaka čomu má delikátnu chuťs tónmi mäty a korenia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kauffman Hard 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

Cena za Kauffman Hard 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) je 39.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kauffman Hard 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kauffman Hard 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4620006994507.

Produkt Kauffman Hard 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Vodka darčekové balenie - Vodka darčekové balenie je ideálny spôsob, ako potešiť svojich najbližších a blízkych. Táto lahodná a kvalitná alkoholická nápoj je zabalena v originálnom a elegantnom obale, ktorý pôsobí veľmi luxusne a nadčasovo. Darčekové balenie vodky je skvelým darčekom pre každú príležitosť - narodeniny, vianoce, svadby alebo iné špeciálne udalosti. Okrem toho,… Podobné produkty: Legend of Kremlin Rouge 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Beluga Gold Line 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Beluga Transatlantic 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Beluga Noble 40% 0,7l (darčekové balenie s pohárom)

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Nicolaus Vodka Extra Jemná 38% 1l (holá fľaša), Neft Vodka White Barrel 40% 0,7 l (holá fľaša), Belvedere 40% 1,0L (holá fľaša), Crystal Head Aurora 40% 0,7l (kartón)