Crystal Head 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

40,80 

Katalógové číslo: 627040411537 Kategórie: ,

Popis


Kreativita je jadrom všetkého, čo robíme. Preto vyrábame najčistejšiu a najjemnejšiu vodku s jedinečným balením a nápaditým myslením. Crystal Head používa iba tie najkvalitnejšie ingrediencie na vytvorenie jedinečných výrazov ultra prémiovej vodky, ktorá je úplne bez prísad. Robíme to pre všetkých kreatívnych ľudí, ktorí myslia inak – aby ich inšpirovali v ich tvorivých aktivitách a aby ukázali ich kreativitu bez kompromisov. Na rozdiel od iných značiek vodky, Crystal Head vníma svet inak, bez obmedzení.
Fľaša Crystal Head bola navrhnutá kreatívnymi ľuďmi. Dan Aykroyd a John Alexander spoločne navrhli ikonickú fľašu v tvare lebky ako symbol života, ktorý odráža silu a osvietenie. 

Crystal Head

Naša originálna vodka Crystal Head je vyrobená z kanadskej kukurice z miestnych zdrojov. Destiluje sa štyrikrát do neutrálneho destilátu a zmieša sa s čistou vodou z Newfoundlandu v Kanade. Vodka je sedemkrát filtrovaná, z toho tri sú cez vrstvy polodrahokamov, známych ako diamanty Herkimer.
Naša ikonická fľaša v tvare lebky sa vyrába v Európe, kde sú do skla roztavené kúsky krištáľu, aby bola zaistená absolútna čistota.
Vodka Crystal Head ponúka čistého, jasného a bezfarebného ducha. Na „nose“ neutrálne arómy s jemným nádychom citrusov. Hodvábne hladká s nádychom sladkosti a vanilky.
Končí sa sladkým, krémovým záverom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Crystal Head 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Crystal Head 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) je 40.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Crystal Head 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Crystal Head 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 627040411537.

Produkt Crystal Head 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Vodka darčekové balenie - Vodka darčekové balenie je ideálny spôsob, ako potešiť svojich najbližších a blízkych. Táto lahodná a kvalitná alkoholická nápoj je zabalena v originálnom a elegantnom obale, ktorý pôsobí veľmi luxusne a nadčasovo. Darčekové balenie vodky je skvelým darčekom pre každú príležitosť - narodeniny, vianoce, svadby alebo iné špeciálne udalosti. Okrem toho,… Podobné produkty: Beluga Gold Line 40% 0,7L (darčekové balenie s 3 pohármi), Imperial Collection Faberge Pearl & Ruby 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Finlandia 40% 0,7L (darčekové balenie s ploskačkou), Finlandia 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Kalashnikov Premium 40% 0,7L (holá fľaša), Grey Goose 40% 1l (holá fľaša), Crystal Head 40% 0,7l (kartón), Crystal Head 40% 0.7L (darčekové balenie s ploskačkou)