Finlandia 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

18,20 

Katalógové číslo: 8594058184666 Kategórie: ,
Výrobca: Finlandia Vodka

Popis

Originálna pôvodná receptúra.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Finlandia 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Finlandia 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) je 18.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Finlandia 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Finlandia 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594058184666.

Produkt Finlandia 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Vodka darčekové balenie - Vodka darčekové balenie je ideálny spôsob, ako potešiť svojich najbližších a blízkych. Táto lahodná a kvalitná alkoholická nápoj je zabalena v originálnom a elegantnom obale, ktorý pôsobí veľmi luxusne a nadčasovo. Darčekové balenie vodky je skvelým darčekom pre každú príležitosť - narodeniny, vianoce, svadby alebo iné špeciálne udalosti. Okrem toho,… Podobné produkty: Beluga Gold Line 40% 0,7L (darčekové balenie s 3 pohármi), Beluga Transatlantic Racing 40% 0,7l (darčekové balenie s 1 pohárom), Imperial Collection Faberge Pearl & Emerald 40% 0,7L (darčkové balenie kazeta), Guľomet s Granátometom 40% 0.2L (darčekové balenie guľomet)

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Absolut Mango 40% 0,7l (holá fľaša), Debowa Military 70 Vodka 40% 0,7l (holá fľaša), Fabergé Silver, GIFT, Iganoff Green 40% 1l (holá fľaša)