Potocki Vodka 40% 0,7l (tuba)

49,20 

Katalógové číslo: 5060156270011 Kategória:

Popis

Jemný buket vodky Potocki je výrazný vo svojej vôni, avšak vlastnosť, ktorá vám vyrazí dych je jej chuť. Dobrá vodka by mala byť dostatočne chutná, držať vás pod kontrolov a zabávať vás svojou chuťou dobrú pol minútu. Presne toto Potocki Vodka robí!

Táto vodka je na jazyku najprv jemná a nepatrne sladká. Jej bohatá textúra obklopuje ústa a postupne podnecuje chuťové poháriky. Krémová chuť vás sprevádza až k perfektnému suchému zakončeniu s orechovými tónmi, ktoré je obchodnou značkou poľskej ražnej vodky.

Práve krémová chuť s podtónmi orechov a štipkou korenia prináša neuveriteľne dlhé zakončenie a vy si môžte túto vodku Potocki vychutnať ešte dlhšie.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Potocki Vodka 40% 0,7l (tuba)

Cena za Potocki Vodka 40% 0,7l (tuba) je 49.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Potocki Vodka 40% 0,7l (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Potocki Vodka 40% 0,7l (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060156270011.

Produkt Potocki Vodka 40% 0,7l (tuba) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Rammstein Vodka 40% 0,7L (holá fľaša), Russian Standard Platinum 40% 0.5L (čistá fľaša), Double Cross 40% 0,7l (holá fľaša), Finlandia 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)