Rammstein 40% 0,7L (tuba)

45,60 

Katalógové číslo: 4250699810510 Kategórie: ,
Výrobca: Rammstein

Popis

Originálne Rammstein vodka! Vodka vyrobená v Berlíne, pre nemeckú skupinu Rammstein, z ktorých každá je v nóbl, ručne vyrábané sklenenej fľaši .Fľaša a jej vonkajší obal sú v modernom dizajne Rammstein. Vodka je dodávaná vo fľašiach 0,7l a je nazývaná „Feuer und Wasser“, čo znamená v preklade „oheň a voda“.

Balené v darčekovej tube.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Rammstein 40% 0,7L (tuba)

Cena za Rammstein 40% 0,7L (tuba) je 45.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Rammstein 40% 0,7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Rammstein 40% 0,7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4250699810510.

Produkt Rammstein 40% 0,7L (tuba) nájdete v kategórii

Vodka darčekové balenie - Vodka darčekové balenie je ideálny spôsob, ako potešiť svojich najbližších a blízkych. Táto lahodná a kvalitná alkoholická nápoj je zabalena v originálnom a elegantnom obale, ktorý pôsobí veľmi luxusne a nadčasovo. Darčekové balenie vodky je skvelým darčekom pre každú príležitosť - narodeniny, vianoce, svadby alebo iné špeciálne udalosti. Okrem toho,… Podobné produkty: Beluga Gold Line 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Crystal Head 40% 0.7L (darčekové balenie s ploskačkou), Legend of Kremlin 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Finlandia 40% 0,7L (darčekové balenie s ploskačkou)

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Mont Blanc 40% 1.0L (tuba), Roberto Cavalli Vodka 40% 0,7l (holá fľaša), Tom of Finland Organic Vodka 40% 0,5L (čistá fľaša), Grey Goose 40% 4,5l (kartón)