Johnnie Walker Blue Label 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

192,95 

Katalógové číslo: 5000267115245 Kategória: , ,

Popis

V roku 1867 vytvoril syn Johna Walkera – Alexander – znamenitý ,,blend“ zvaný Old Highland Whisky. Bolo to veľdielo profesie s využitím tých najlepších chutí zo všetkých štyroch strán Škótska. Vytvorenie vybraného a výnimočného skvostu je pripomienkou na Walkerovu Old Highland Whisky a potvrdením vynikajúcej kvality whisky, ktorá zostáva verná duchu Walkerovho mena.

Vzniká z individuálne vyberaných sudov s najvyberanejšími a najunikátnejšími whisky. Najprv cítiť lieskové oriešky, med a sherry s pomarančmi a následne sa uvoľnia skryté tóny zázvoru, kumkvatu, santalového dreva a horkej čokolády. Potom sa objaví medová sladkosť v sprievode korenistých tónov a sušeného ovocia. Nakoniec prichádza neskutočne dlhotrvajúci, pomaly doznievajúci jemný záver v podobe dokonale vyváženého jemného dymu.

Získala mnohé veľké ocenenia vrátane šiestich cien Le Monde Selection Grand Gold a troch cien Double Gold v rámci súťaže San Francisco World Spirits.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Johnnie Walker Blue Label 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta)

Cena za Johnnie Walker Blue Label 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) je 192.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Johnnie Walker Blue Label 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Johnnie Walker Blue Label 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000267115245.

Produkt Johnnie Walker Blue Label 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Talisker Game of Thrones House Greyjoy 45,8% 0,7l (tuba), Smokehead Sherry Bomb, GIFT, Chivas Regal 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom), Chivas Regal 13 Y.O. Sherry Cask, GIFT

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Nestville 40% 0,7l (holá fľaša), Jack Daniel´s Gentleman Jack 40% 0,7L (holá fľaša), Jack Daniel´s Gitara 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Jack Daniel´s Legacy 1905 43% 0,7L (kartón)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Cardhu 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Glenfiddich 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Glenkinchie 12YO 43% 0,7l (kartón), Nikka Coffey Grain 45% 0,7l (kartón)