Suntory World Whisky Ao 43% 0,7L (čistá fľaša)

156,75 

Katalógové číslo: 4901777329843 Kategórie: ,

Popis

Beam Suntory vlastní liehovary zo všetkých piatich regiónov, čo inšpiruje spoločnosť, aby využila svoje zdroje na vývoj whisky pre novú éru. Starostlivý proces výberu komponentných whisky z celého sveta priniesol v roku 2019 prémiovú zmes. Suntory World Whisky Ao, ktorá sa vyrába vo vlastnej réžii, predstavuje každú z piatich najlepších svetových whisky.
 
Škótska
Liehovar Ardmore – Dymová whisky Highland je osviežujúca a odlišná od odrôd Islay, založených v roku 1898.
Liehovar Glen Garioch – Patrí medzi najstaršie liehovary na Highland, kde nájdete slad s ostrým medom a vresovými korenistými tónmi.
 
Írska
Cooley Distillery – Nový liehovar založený v roku 1989, Cooley, používa rovnaké výrobné metódy ako Scotch a je známy ako Danny Boy.
 
Americká
Liehovar Jim Beam Claremont – Tento liehovar, založený v roku 1795 a prevádzkovaný rodinou Beamovcov po celé generácie, vyrába svetový bourbon č. 1 s použitím vody prirodzene filtrovanej cez vápencovú policu a rovnakých kvasníc od čias prohibície.
 
Kanadská
Liehovar Alberta – Založený v roku 1946, vysokokvalitná, lokálne pestovaná raž a osviežujúca ľadovcová voda ponúkajú jemnú chuť.
 
Japonská
Liehovar Yamazaki – Prvá a najstaršia pálenica whisky v Japonsku s jemným, no hlbokým profilom, ktorý vytvára hmlisté podnebie Yamazaki.
Liehovar Hakushu – Jedinečný japonský horský lesný liehovar s osviežujúcim bylinkovým chuťovým profilom z vody v jeho prirodzenom prostredí.
 
Zmes Ao vo svojom základe stelesňuje harmóniu a zároveň odhaľuje a vrství whisky každej krajiny, čím vzniká nový spôsob miešania. Vychutnajte si tento unikát vyrobený z piatich hlavných svetových whisky, z ktorých každá má svoju jedinečnú históriu, klímu, suroviny a remeslo. Päť osobností ,jedna fľaša, plná rozmanitosti. Ao oplýva ovocnými tónmi a jemným, sladkým pocitom v ústach. V Suntory namiešali tento komplexný chuťový profil z rôznych klimatických podmienok a kultúr, aby poskytli rôzne zážitky rôznym prostrediam a rôznym ľuďom. Objavte nové chute a preskúmajte svet s každou kvapkou tejto jedinečnej whisky.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Suntory World Whisky Ao 43% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Suntory World Whisky Ao 43% 0,7L (čistá fľaša) je 156.75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Suntory World Whisky Ao 43% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Suntory World Whisky Ao 43% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4901777329843.

Produkt Suntory World Whisky Ao 43% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Japonská whisky - Japonskí výrobcovia whisky sa zameriavajú na vysokú kvalitu a čistotu nápoja, preto používajú iba najlepšie obilné zrná a starostlivo sledujú proces výroby, aby sa zabezpečila rovnaká kvalita a chuť každej fliaši. Podobné produkty: Suntory Hibiki Japanese Harmony 43% 0,7L (kartón), Suntory Hakushu Distiller´s Reserve 43% 0,7l (kartón), Nikka Miyagikyo MINI by Dramroom, Nikka Super Nikka, MINI

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Connemara Distillers Edition 43% 0.7L (tuba), Laphroaig Quarter Cask 48% 0,7l (tuba), Jameson Distiller´s Safe 43% 0.7L (kartón), Glenfarclas 40YO 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta)