Black Velvet 8YO 40% 1L (holá fľaša)

21,95 

Katalógové číslo: a0b5ad024f93 Kategória:

Popis

8-ročná kanadská whisky, ktorá očarí zmesou orieškových, sladových a korenistých tónov – tie jej dodávajú suchú, no jemnú zrnovú chuť. V lahodnom závere vystupujú drevité tóny.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Black Velvet 8YO 40% 1L (holá fľaša)

Cena za Black Velvet 8YO 40% 1L (holá fľaša) je 21.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Black Velvet 8YO 40% 1L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Black Velvet 8YO 40% 1L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód a0b5ad024f93.

Produkt Black Velvet 8YO 40% 1L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Chivas Regal 13 Y.O. Sherry Cask, GIFT, Togouchi Sake Cask Finish 40% 0.7L (kartón), Nikka From The Barrel 51,4% 0,5l (kartón), Edradour 1999 21 Y.O. Barolo Cask Finish, GIFT