Black Velvet 8YO 40% 1L (holá fľaša)

Katalógové číslo: b6522e1bda9b Kategórie:

Popis

8-ročná kanadská whisky, ktorá očarí zmesou orieškových, sladových a korenistých tónov – tie jej dodávajú suchú, no jemnú zrnovú chuť. V lahodnom závere vystupujú drevité tóny.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Black Velvet 8YO 40% 1L (holá fľaša)

Cena za Black Velvet 8YO 40% 1L (holá fľaša) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Black Velvet 8YO 40% 1L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Black Velvet 8YO 40% 1L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód b6522e1bda9b.

Produkt Black Velvet 8YO 40% 1L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Isle of Jura Turas – Mara 42% 1,0l (kartón), Jack Daniel’s Triple Mash 50% 0.7L (čistá fľaša), Jameson 18YO 46% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Johnnie Walker Song of Fire Game of Thrones 40,8% 0,7L (holá fľaša)