GlenAllachie 12 Y.O., GIFT

48,20 

Katalógové číslo: 5060568320076 Kategória:
Výrobca: GlenAllachie

Popis

GlenAllachie 12 Y.O., GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí GlenAllachie 12 Y.O., GIFT

Cena za GlenAllachie 12 Y.O., GIFT je 48.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o GlenAllachie 12 Y.O., GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. GlenAllachie 12 Y.O., GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060568320076.

Produkt GlenAllachie 12 Y.O., GIFT nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Talisker 10YO 45,8% 0,7L (kartón), 2 x Bruichladdich The Classic Laddie, GIFT + Bruichladdich The Classic Laddie ZADARMO, Johnnie Walker Double Black 40% 0,7l (kartón), Highland Park 18YO 43% 0,7L (kartón)