Kavalan Solist Vinho Barique 56.3% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

153,50 

Katalógové číslo: 4710085214723 Kategórie: ,

Popis

Je úplne vyzretá v opálených sudoch z amerického dubu, kde predtým zrelo víno. Prináša z dreva ovocné vanilkové tóny na jemnom pozadí komplexnej ovocnosti. Má zložité a mnohorozmerné pozadie z korenia, datlí a iného ovocia, ako je zrelý melón a mango, spolu s kivi a jemnou zmesou citrusových plodov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kavalan Solist Vinho Barique 56.3% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Kavalan Solist Vinho Barique 56.3% 0.7L (darčekové balenie kazeta) je 153.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kavalan Solist Vinho Barique 56.3% 0.7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kavalan Solist Vinho Barique 56.3% 0.7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4710085214723.

Produkt Kavalan Solist Vinho Barique 56.3% 0.7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Tyrconnell Double Single Malt, Fettercairn 22 Y.O., GIFT, GlenAllachie 8 Y.O., Rye Wood Finish, GIFT, Balvenie 16YO Triple Cask 40% 0,7l (tuba)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Cardhu 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Balvenie 12YO Triple Cask 40% 1,0L (tuba), Jack Daniel’s Old N°. 7 40% 0,7L (darčekové balenie s budíkom), Old Pulteney 18YO 46% 0,7L (kartón)