Jack Daniel’s Old N°. 7 40% 0,7L (darčekové balenie s budíkom)

37,05 

Katalógové číslo: 8595682611351 Kategórie: , ,

Popis

Farba je sýta s výrazným pomarančovým tónom. Vôňu tvorí výrazná aróma mandarínok marinovaných v karameli a mieša sa s vôňou duba, zmes dužinového ovocias podtónom anízu, celé je to podčiarknuté vôňou pepermintu a vanilky. Chuť pečeného pomaranča ustupuje do pozadia a dominuje chuť sladkého duba a zrelého hrozna s náznakom horkej čokolády. Záver chutí je príjemne sladký, s výraznou chuťou duba, ktorá postupne prechádza do chuti jabĺk.  

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jack Daniel’s Old N°. 7 40% 0,7L (darčekové balenie s budíkom)

Cena za Jack Daniel’s Old N°. 7 40% 0,7L (darčekové balenie s budíkom) je 37.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jack Daniel’s Old N°. 7 40% 0,7L (darčekové balenie s budíkom) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jack Daniel’s Old N°. 7 40% 0,7L (darčekové balenie s budíkom) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8595682611351.

Produkt Jack Daniel’s Old N°. 7 40% 0,7L (darčekové balenie s budíkom) nájdete v kategórii

Jack Daniels darčekové balenie - Jack Daniels darčekové balenie je tou správnou voľbou pre každého milovníka kvalitného whiskey. Toto balenie obsahuje nielen lahodnú a klasickú whiskey Jack Daniels, ale aj sklenené poháre s unikátnym dizajnom. Tento darček je ideálny pre špeciálne príležitosti, ako narodeniny, Vianoce alebo Valentína. Rozveselte svojho blízkeho týmto darčekom a urobte mu… Podobné produkty: Jack Daniel´s Rye 45% 0,7L (holá fľaša), Jack Daniel´s 40% 0,7L (darčekové balenie s ploskačkou), Jack Daniel´s 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Jack Daniel´s Music Box 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Akashi 4 Y.O. White Wine Cask, GIFT, Glenfiddich Project XX 47% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Bushmills 40% 0,7L (holá fľaša), Glenglassaugh Evolution 50% 0,7l (kartón)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Royal Salute 21YO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Jack Daniel´s 40% 0,7L (darčekové balenie s ploskačkou), Tullamore D.E.W. 14YO Single Malt 41.3% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Talisker Port Ruighe 45,8% 0,7L (kartón)