Hwayo X. Premium 41% 0.5L (tuba)

48,35 

Katalógové číslo: 8809158900123 Kategórie: ,

Popis

Ide o jednu z mála whisky na svete vytvorenú zrením neriedeného ryžového destilátu v sudoch z amerického dubu po ,,bourbone“. Ide o prvú kórejskú whisky vyrobenú výlučne z ryže – neobsahuje žiadne prísady ani iné zmesi. Zásadná filozofia je založená na použití základných ingrediencií čerpaných priamo z bohatstva prírody – čistá pramenitá voda zo skál 150m pod zemou z provincie Yeoju a krátkozrnná ryža ,,Japonica“ pestovaná v Kórei, ktorá sa používa pri tradičnej výrobe ,,soju“. Destilácia z ryže nie je len novou vzrušujúcou variáciou pre dlhoročných nadšencov whisky, ale aj faktorom, ktorý oslovuje mnohých, ktorí sa vyhýbajú lepku.

Hwayo je jednozrnná whisky (100% z ryže) odhaľujúca atraktívnu jantárovú farbu a sladkú vanilkovú vôňu. Má dobre vyváženú chuť so silným nádychom vanilky, s jemnou arómou rafinovaného dubu a s tropickými tónmi. Pomocou pokročilých destilačných metód a starostlivého zrenia v dubových sudoch vzniká unikátna synergia medzi vôňou a chuťou. Záver je jemný, ale zároveň plný vanilkovo-kvetinových tónov, ktoré príjemne doznievajú do lahodných dubovo-cereálnych aróm.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hwayo X. Premium 41% 0.5L (tuba)

Cena za Hwayo X. Premium 41% 0.5L (tuba) je 48.35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hwayo X. Premium 41% 0.5L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hwayo X. Premium 41% 0.5L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8809158900123.

Produkt Hwayo X. Premium 41% 0.5L (tuba) nájdete v kategórii

Japonská whisky - Japonskí výrobcovia whisky sa zameriavajú na vysokú kvalitu a čistotu nápoja, preto používajú iba najlepšie obilné zrná a starostlivo sledujú proces výroby, aby sa zabezpečila rovnaká kvalita a chuť každej fliaši. Podobné produkty: Suntory Toki, Togouchi Single Malt 43% 0.7L (kartón), Nagahama Bourbon Heavily Peated, GIFT, Togouchi Sake Cask Finish 40% 0.7L (kartón)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Glenfarclas The Family Casks 1977 Summer 2022 45.9% 0.7L (darčekové balenie kazeta), GlenAllachie 15 Y.O. Scottish Oak Finish, GIFT, Paddy Irish 40% 0,7l (holá fľaša), Akashi Single Malt Saké Cask 50% 0.5L (kartón)