Jameson Orange 30% 0.7L (čistá fľaša)

16,80 

Katalógové číslo: 5011007020620 Kategórií:

Popis

Jemná chuť trikrát destilovanej Jameson Irish Whiskey dokonale vyvážená tónmi pikantnej pomarančovej príchute.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jameson Orange 30% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Jameson Orange 30% 0.7L (čistá fľaša) je 16.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jameson Orange 30% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jameson Orange 30% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5011007020620.

Produkt Jameson Orange 30% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Mars Malt Duo Komagatake x Chichibu, GIFT, Chivas Regal 12YO 40% 0,7l (kartón), Nobushi Japanese Whisky 40% 0,7L (kartón), Bulleit Bourbon Frontier 45% 0,7l (holá fľaša)