Connemara Distillers Edition 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

52,80 

Katalógové číslo: 3068680063002 Kategórie: , ,

Popis

Špičková írska whisky Connemara pripravovaná ako jednosladová whisky, prezentovaná ako edícia Distillers. Dostatok zemitého dymu spojeného s medovým jačmeňom a šťavnatým jablkom. 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Connemara Distillers Edition 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Connemara Distillers Edition 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) je 52.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Connemara Distillers Edition 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Connemara Distillers Edition 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3068680063002.

Produkt Connemara Distillers Edition 43% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: West Cork Cask Strength, Tullamore D.E.W. 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom), Tullamore Dew 40% 1l (holá fľaša), Bushmills Sherry Cask The Steamship Collection, GIFT

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Darkness 14YO Dalmore Oloroso Cask Finish 49,1% 0,5L (kartón), Hankey Bannister 40% 0,7L (holá fľaša), Ballantine´s 40% 0,7l (darčekové balenie s 1 pohárom), Hyde #7 Single Malt Sherry

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Ballantine´s 40% 0,7l (darčekové balenie s 1 pohárom), Chivas Regal 18 YO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Bushmills 21YO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Kavalan Solist EX-BOURBON CASK 57,8% 0,7L (darčekové balenie kazeta)