Jack Daniel´s Frank Sinatra Select 45% 1,0L (darčekové balenie kazeta)

147,95 

Katalógové číslo: 5099873055533 Kategória: , ,

Popis

Frank Sinatra je už dlhý čas fanúšikom Jack Daniel’s Tennessee Whiskey a často ho bolo vídať s pohárom v ruke, kým spieval ‚Fly Me To The Moon‘ or ‚My Way‘. Aj vďaka nemu sa Jack Daniels stal najpredávanejšou whisky v Amerike, práve preto mu Jack Daniel Sinatra Select vzdáva hold.

Vôňa: Výrazný dubový tón, jemný med a čerstvé jablká

Chuť: Náznaky pomarančovej horkosti a jemná dymovosť. Bohaté tóny karamelových tónov.

Záver: Plný vanilky a hladký ako Sinatrov hlas.

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jack Daniel´s Frank Sinatra Select 45% 1,0L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Jack Daniel´s Frank Sinatra Select 45% 1,0L (darčekové balenie kazeta) je 147.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jack Daniel´s Frank Sinatra Select 45% 1,0L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jack Daniel´s Frank Sinatra Select 45% 1,0L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5099873055533.

Produkt Jack Daniel´s Frank Sinatra Select 45% 1,0L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Jack Daniels darčekové balenie - Jack Daniels darčekové balenie je tou správnou voľbou pre každého milovníka kvalitného whiskey. Toto balenie obsahuje nielen lahodnú a klasickú whiskey Jack Daniels, ale aj sklenené poháre s unikátnym dizajnom. Tento darček je ideálny pre špeciálne príležitosti, ako narodeniny, Vianoce alebo Valentína. Rozveselte svojho blízkeho týmto darčekom a urobte mu… Podobné produkty: Jack Daniel´s Rye 45% 0,7L (holá fľaša), Jack Daniel´s Gitara 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Jack Daniel´s s kolískou 40% 1,5l (darčekové balenie s kolískou), Jack Daniel´s Music Box 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Kavalan Solist Manzanilla 57,8% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Glenfiddich Reserve Cask 40% 1,0L (tuba), Jameson Single Pot Still Five Oak Cask Release 46% 0,7L (čistá fľaša), Glendronach Port Wood, GIFT

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Old Pulteney 18YO 46% 0,7L (kartón), Chivas Regal 18 YO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Speyburn 10YO 46% 1,0L (kartón), Glenfarclas 40YO 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta)