Lagavulin Distillers Edition 43% 0,7L (kartón)

90,00 

Katalógové číslo: 5000281062648 Kategória:

Popis

Vynikajúci ,,single-malt“ z liehovaru Islay’s Lagavulin Distillery, ktorý má za sebou záverečné zrenie v ,,sherry“ sudoch Pedro Ximénez. Whisky bola destilovaná už v roku 2005 a nakoniec bola v roku 2020 plnená do fliaš ako súčasť dlhotrvajúcej (a veľmi zbožňovanej) série Distillers Edition. Intenzívne rašelinové závany sa dobre spájajú so sladkosťou Pedro Ximénez, čo vytvára lahodnú, chutnú a veľmi výraznú whisky.

Vo vôni sa rozvíja príjemná rašelina s nádychom dymu, tmavej čokoládovej peny a zrelých červených bobúľ. V chuti cítiť datle, sušené slivky, pražené mandle, dym a karamel. V závere pretrváva rašelinový dym s ostrým nádychom červeného hrozna.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Lagavulin Distillers Edition 43% 0,7L (kartón)

Cena za Lagavulin Distillers Edition 43% 0,7L (kartón) je 90 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Lagavulin Distillers Edition 43% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Lagavulin Distillers Edition 43% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000281062648.

Produkt Lagavulin Distillers Edition 43% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Teeling Single Pot Still Slovakia Edition, GIFT, The Macallan M Black Lalique – 2022 Annual Release 46% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Akashi 5YO White Wine Cask 50% 0.5L (kartón), Mini Four Roses 40% 0,05l (holá fľaša)